2. Förfarande
Förfarande
Titel: Marknadsdialog Anropsstyrd Närtrafik
Beskrivning: Ramavtal för anropsstyrd närtrafik i Region Stockholm.
Intern identifierare: E53
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 60120000 Taxitjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 60112000 Kollektivtrafik på väg, 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål