See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fönsterputsning
Beskrivning: Upphandlingen avser årlig fönsterputsning för Region Skånes samt Folktandvårdens byggnader. Upphandlingen är indelad i tre anbudsområden efter geografiska områden; Norra, Mellersta, Södra. Avrop utöver den kalenderårs planering av fönsterputsning kan förekomma.
Intern identifierare: 2024-O000832
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911300 Fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa föreskrifter - Över tröskelvärde (1)
Beskrivning: Se upphandlingsunderlag
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Avtal