2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förvaltning Signe
Beskrivning: Upphandling av förvaltning signe
Intern identifierare: 25FMVU1815
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79132100 Certifieringstjänster för elektroniska signaturer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandling av förvaltning signe se strategibilaga
Intern identifierare: Förvaltning Signe