390982-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Revision – Upphandling av revisionstjänster - sakkunnigt biträde
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av revisionstjänster - sakkunnigt biträde
BeskrivningUpphandlingen avser upphandling av revisionstjänster, sakkunnigt biträde.
Intern identifierareKS000370/2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelKrav