2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elinstallationsmaterial
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för elinstallationsmaterial till Lunds universitets verksamheter.
Intern identifierare: V 2026/499
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31600000 Elektrisk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 31611000 Installationsutrustning, 31680000 Elektrisk utrustning och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Elinstallationsmaterial