391048-2020 - ÄndringSverige-Jönköping: Teknisk besiktning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Besiktning och underhåll av skorstenar
Referensnummer: 20/33
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71631000 Teknisk besiktning
II.1.4.
Kort beskrivning
Besiktning och underhåll av skorstenar för löpande avrop under avtalstiden.