2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dynamiskt Inköpssystem Fordon
Beskrivning: Dynamiskt Inköpssystem ( DIS ) för inköp av fordon upp till 3,5 ton
Intern identifierare: Tn/2022:102
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: FKU
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34115200 Motorfordon för transport av färre än tio personer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000