See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel av konsumentkaraktär
Beskrivning: Uppsala universitet avser att upphandla ramavtal gällande livsmedel av konsumentkaraktär från webbutik samt fysisk butik. Upphandlingen är uppdelad i tre delområden: A. UPPSALA - WEBBUTIK B. UPPSALA - FYSISK BUTIK C. CAMPUS GOTLAND - WEBBUTIK
Intern identifierare: UH 2024/13
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15800000 Diverse livsmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d, 15890000 Diverse livsmedel och torrvaror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: A. Uppsala - Webbutik
Beskrivning: Webbutik för Campus Uppsala.
Intern identifierare: A. Uppsala - Webbutik
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: B. Uppsala - Fysisk butik
Beskrivning: Fysisk butik för Campus Uppsala.
Intern identifierare: B. Uppsala - Fysisk butik
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: C. Campus Gotland - Webbutik
Beskrivning: Webbutik till Campus Gotland.
Intern identifierare: C. Campus Gotland - Webbutik