See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Aqua ledningar
Beskrivning: Se vidare beskrivning i FFU
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Ersbo-stackbo (YL65) Ersbo - Ängsber Södra (YL67S3) (Lott 1)
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94489:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Öby - Ängsberg (YL66 P+Q) (Lott 2)
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94489:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: YL65 och YL67S3 + YL66 P och Q tillsammans (Lott 3)
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94489:Lot:3