See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Projektkommunikatör Nya Sjölunda till programmet MAXIMA
Beskrivning: Upphandling avser en Projektkommunikatör till Nya Sjölunda, inom programmet MAXIMA, VA SYD.
Intern identifierare: 25/00362
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000