2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighetsmäklare start 2024-11-01
Beskrivning: Ramavtal för fastighetsmäklartjänster Försäljning av småhus, småhustomter och bostadsrätter
Intern identifierare: EXF-2024-00719
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70100000 Fastighetsmäklartjänster avseende egen fast egendom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Anbudsformulär