391367-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Trycksaker och tillhörande produkter – Skyltar och foliering av ytor
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkyltar och foliering av ytor
BeskrivningUpphandling av skyltar och foliering av ytor för Västerviks kommun och dess bolag.
Intern identifierareU-094-2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000