2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sakkunniga biträden till kommunala revisorer samt sakkunniga till förtroendevalda lekmannarevisorer
Beskrivning: De förtroendevalda revisorerna i Lessebo kommun inbjuder Er til latt lämna anbud i rubricerad upphandling.
Intern identifierare: 2025025-L
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79212000 Revision, 79212100 Finansiell revision, 79212300 Tjänster i samband med i lag föreskriven revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000