See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Smörjmedel, hydrauloljor, analyser etc
Beskrivning: Upphandlingen avser leda fram till ett ramavtal med en leverantör för Kustbevakningen behov av smörjoljor, smörjmedel, hydrauloljor, oljeanalyser med provtagningsflaskor med mera. Se upphandlingsdokumentet för mer information.
Intern identifierare: 2025-367
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09211000 Smörjoljor och smörjmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000