2. Förfarande
Förfarande
Titel: Managementkonsulter
Beskrivning: Specialfastigheter är i behov av att upphandla managementkonsulter inom strategisk organisations- och verksamhetsutveckling samt förändringsarbete.
Intern identifierare: SPF2025-042
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
Ytterligare klassificering (cpv): 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Managementkonsulter