391483-2019 - ÄndringSverige-Fagersta: Tjänster på elområdet
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Elkonsulttjänster
Referensnummer: 2019.44
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71314100 Tjänster på elområdet
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ramavtal för konsultuppdrag inom el i enlighet med vad som beskrivs i förfrågningsunderlaget.