391507-2019 - ÄndringSverige-Fagersta: Byggkonsulttjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Byggkonsulttjänster
Referensnummer: 2019.43
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71315200 Byggkonsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ramavtal för konsultuppdrag inom Bygg i enlighet med vad som beskrivs i förfrågningsunderlaget.