391649-2017 - ResultatSverige-Sundbyberg: Godshantering, lagring och tillhörande tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Flytt av bohag, kontor och magasinering.
Referensnummer: FV 2017-000011
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
63100000 Godshantering, lagring och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar flyttning av bohag, kontor och magasinering enligt förfrågan.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
63120000 Lagring och magasinering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen