2. Förfarande
Förfarande
Titel: Naturvärdesinventering Tornfalken 9
Beskrivning: En naturvärdesinventering ska genomföras i och med framtagande av ny detaljplan för fastigheten Tornfalken 9 m.fl. i Karlskoga.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001