2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel - Kolsyrade drycker
Beskrivning: Denna upphandling omfattar succesiva leveranser av kolsyrade drycker till Mora, Orsa, Älvdalen, Vansbro samt Malung-Sälens kommuner.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15982000 Läskedrycker
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112428:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d, 15980000 Alkoholfria drycker