391778-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Företags- och organisationsrådgivning – Ledning- och organisationsutvecklingstjänster till AP7
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLedning- och organisationsutvecklingstjänster till AP7
BeskrivningAP7 har tidigare under våren 2025 upphandlat konsulttjänster för ledning- och organisationsutveckling som avslutades genom att upphandlingen avbröts. AP7 annonserar med denna Upphandling tjänster på nytt. Upphandlingen utgör en ramavtalsupphandling och avser ledning- och organisationsutvecklingskonsulter till AP7.
Intern identifierareAP7 2025/75
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000