391863-2017 - ÄndringSverige-Järfälla: Skadeförsäkringar
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Försäkring för Järfällahus AB – 2018.
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66515000 Skadeförsäkringar
II.1.4.
Kort beskrivning
Företag / Fastighetsförsäkring för Järfällahus AB – 1.1.2018–31.12.2020 med rätt till ett års förlängning.