391868-2022 - ÄndringSverige-Säffle: Bokbussar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bokbuss - mobilt bibliotek 2
Referensnummer: KN-2020-43
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34144760 Bokbussar
II.1.4.
Kort beskrivning
Säffle kommun (kulturnämnden) avser upphandla en bokbuss enligt upphandlingsdokumenten.