39189-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Undersökningar – Verktyg för medarbetarundersökning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVerktyg för medarbetarundersökning
BeskrivningAvtalet omfattar ett verktyg för medarbetarundersökning. RISE har behov av att göra några gånger per år en koncerngemensam mätning. Mätningen ska ge en bred bild där varje team kan identifiera områden som behöver utvecklas och förbättras vad gäller kultur, teamklimat och arbetsmiljö. För dessa områden ska mätningen fånga utvecklingen över tid och ge en jämförelse med andra organisationers resultat.
Intern identifierare23/126
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79311000 Undersökningar
Ytterligare klassificering (cpv): 79311200 Genomförande av undersökningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000