2. Förfarande
Förfarande
Titel: Trygghetslarm Särskilt Boende
Beskrivning: Kommunen efterfrågar en teknisk lösning för trygghetslarm med tillhörande produkter och tjänster där system, utrustning och dess funktioner ger omsorgstagare möjlighet att larma vid händelse på särskilt boende, korttids- och växelvård.
Intern identifierare: KS/2024/0356/059.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
Ytterligare klassificering (cpv): 35121700 Larmsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Trygghetslarm särskilt boende
Beskrivning: Kommunen efterfrågar en teknisk lösning för trygghetslarm med tillhörande produkter och tjänster där system, utrustning och dess funktioner ger omsorgstagare möjlighet att larma vid händelse på särskilt boende samt boende för korttids- och växelvård.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsformulär