2. Förfarande
Förfarande
Titel: Concept store co Retail ARN
Beskrivning: The assignment covers the operations of a concept co retail store at Stockholm Arlanda Airport.
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Upphandlingen är ett steg Annonseras i TED Kan komma att förhandlas.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96649:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 55900000 Detaljhandelstjänster