2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utrustning för närsaltsanalys
Beskrivning: SMHI efterfrågar utrustning för närsaltsanalys.
Intern identifierare: 2025/2615/2.3.1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000