See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transportbilar skåp L2H2, ca 5 st, diesel/HVO
Beskrivning: Säffle kommun har för avsikt att upphandla 3st transportbilar skåp L2H2, (Rörbilar) samt option på 2 st, som kommer användas av VA-enheten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123748:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34130000 Motorfordon för godstransport
Optioner:
Beskrivning av alternativen: 2st