2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reinsurance 2026, Svenska Kommun Försäkrings AB
Beskrivning: Svenska Kommun Försäkrings AB is renewing parts of its reinsurance programs for Others, Real Estate, Group personal accident and Forrest on January 1, 2026. Details will be given in step 2, Tender invitation.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Svenska Kommunförsäkrings AB is renewing parts of its reinsurance programs for Others, Real Estate, Group personal accident, Forrest and Terorism on January 1, 2026. Details will be given in step 2, Tender invitation.
Intern identifierare: Reinsurance 2026, Svenska Kommun Försäkrings AB