See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förpackningsmaterial för matdistribution samt service av förpackningsmaskiner
Beskrivning: Förpackningsmaterial för matdistribution samt service av förpackningsmaskiner
Intern identifierare: 26/7
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39222100 Engångsartiklar för catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Förpackningsmaterial för matdistribution
Beskrivning: Förpackningsmaterial för matdistribution inklusive service av förpackningsmaskiner
Intern identifierare: 1853582-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Förpackningsmaterial för matdistribution (1)
Intern identifierare: 1853583-2