392156-2024 - Resultat
Sverige – Teknisk besiktning – Skyddsrumsuppdrag
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkyddsrumsuppdrag
BeskrivningSkyddsrumsuppdrag
Intern identifierare24/27
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71631000 Teknisk besiktning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del