Region Skåne orienterar sig inför en upphandling av Laboratoriemedicinsk inredning i samband med uppförandet av en ny Servicebyggnad, By 57, på Malmö sjukhusområde.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39110000 Säten, stolar och relaterade produkter, och tillhörande delar, 39141100 Skåp och hyllor, 39150000 Diverse möbler och utrustning, 39181000 Laboratoriebänkar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Laboratoriespecifik inredning