2. Förfarande
Förfarande
Titel: Debiteringssystem
Beskrivning: Upphandling av ett debiteringssystem.
Intern identifierare: LBVAAB-2025/00129
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48445000 Programvara för kundhantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000