Officiellt namn: Göteborgs universitet Postadress: Box 100 Ort: Göteborg Postnummer: SE-405 30 Land: Sverige Att: Mikael Pecov E-post:mikael.pecov@gu.se
II.1.
Beskrivning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen Anestesiutrustning för operationsenhet.
II.1.2.
Typ av kontrakt och plats för utförande eller leverans
Varor
Köp
Huvudsaklig plats för byggnation/anläggning eller utförande: Göteborg.
Nuts-kodSE232 Västra Götalands län
II.1.4.
Kort beskrivning av upphandlingen eller inköpet/inköpen Anestesiutrustning för operationsenhet.
II.1.5.
Gemensam terminologi vid offentlig upphandling (CPV-kod(er))