2. Förfarande
Förfarande
Titel: Metodförsök regummering av bandplattor
Beskrivning: Metodförsök avseende regummering av bandplattor
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35410000 Militära pansarfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ContractAwardProject:190:Lot:1