392297-2023 - ResultatSverige-Lund: Laboratorietjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Health monitoring for laboratory animals
Referensnummer: V2022/2929
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71900000 Laboratorietjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Lund University is issuing an invitation to tender for Health monitoring for mice and rats.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
73111000 Forskningslaboratorietjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen