See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Masspektrometrar trippelkvadrupol
Beskrivning: tre (3) masspektrometri-trippelkvadrupol-system samt optioner på ytterligare system.
Föregående meddelande: 606914-2023
Intern identifierare: RS 2023-00550
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal (4)