See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tryckeritjänster
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för tryckeritjänster för bland annat pappersprodukter så som broschyrer, informationsblad samt dekaler, skyltar och vepor.
Intern identifierare: 202425
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Sanningsförsäkran och kvalificeringskrav
Beskrivning: Denna del ifylls av anbudsgivare som lämnar anbud genom sanningsförsäkran och besvarar kvalificeringskrav i anbud.
Intern identifierare: 1642689
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Egenförsäkran
Beskrivning: Denna del ifylls av anbudsgivare som lämnar anbud genom egenförsäkran (ESPD).
Intern identifierare: 1642690
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Allmän del
Beskrivning: Denna del ifylls av anbudsgivare för besvarande av allmänna krav samt besvarande av upphandlingens tilldelningskriterier.
Intern identifierare: 1642691