2. Förfarande
Förfarande
Titel: Muskel- och Nervstimulatorer
Beskrivning: Muskel- och Nervstimulatorer: Stimulator för smärtlindring, NMES(neuromuskulär elektrisk stimulering) och elakupunktur samt Stimulator vid Inkontinens
Föregående meddelande: 012224-2023
Intern identifierare: RS 2023-01110
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33158210 Stimulator
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 33150000 Apparatur för radioterapi, mekanoterapi, elektroterapi och sjukgymnastik, 33158000 Elektrisk, elektromagnetisk och mekanisk behandling, 33158200 Apparatur för elektroterapi, 33196000 Medicinska hjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000