392486-2022 - ResultatSverige-Malmö: Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skadereparation lack och plåtskador
Referensnummer: ViSAB 2019-00186
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar bilplåtslageri och karosseriarbeten, billackering och rekonditionering för beställaren.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
50112000 Reparation och underhåll av bilar, 50112110 Karossreparationer, 50112111 Plåtskadereparationer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen