2. Förfarande
Förfarande
Titel: Absorber-lined Shielded Enclosure - ALSE
Beskrivning: The procurement includes an Absorber-lined Shielded Enclosure (ALSE) to be delivered and installed.
Intern identifierare: 24/73
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Procurement