2. Förfarande
Förfarande
Titel: Banktjänster
Beskrivning: Banktjänster Grums kommun inkl. bolag och stiftelse
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66100000 Bank- och investeringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97849:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 66110000 Banktjänster