2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling avseende VD & Styrelseansvars-, ansvars-, och terrorismförsäkring
Beskrivning: Försäkringstjänster Styrelse och VD försäkring Ansvarsförsäkring Terrorismförsäkring.
Intern identifierare: TN 2024-0638
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66510000 Försäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000