392601-2019 - ÄndringSverige-Göteborg: Musikinstrument och delar till dessa
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Musikinstrument
Referensnummer: 255/18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
37300000 Musikinstrument och delar till dessa
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtalet omfattar musikinstrument med tillhörande produkter och tjänster inom följande delområden:
Delområde 1 - Blåsinstrument
Delområde 2 - Klaviaturinstrument
Delområde 3 - Slaginstrument
Delområde 4 - Stråkinstrument
Delområde 5 - Stränginstrument
Delområde 6 - Studioutrustning m.m.