392602-2019 - ÄndringSverige-Stockholm: Medicinsk utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ventilatorer Invasiv Vuxen
Referensnummer: DS2019-1375
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Danderyds Sjukhus AB upphandlar ramavtal avseende Ventilatorer Invasiv Vuxen.