392613-2025 - Resultat
Sverige – Miljötekniska konsulttjänster – Avfallskonsulter
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvfallskonsulter
BeskrivningUpphandlingen avser avfallskonsulter inom diverse olika områden.
Intern identifierare25/1
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71800000 Konsulttjänster med avseende på vattenförsörjning och avfall, 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000