392621-2019 - ÄndringSverige-Malmö: Sopsäckar och soppåsar av polyeten
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Matavfallspåsar och kärl
Referensnummer: 128/19
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
19640000 Sopsäckar och soppåsar av polyeten
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för avrop av matavfallspåsar och div kärl