39264-2018 - ÄndringSverige-Östersund: Energi och tillhörande tjänster
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Elkraftleverans 2018
Referensnummer: AF-2017/0047 3361
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71314000 Energi och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Arbetsförmedlingen och Försäkringskassan upphandlar elleveranser