392773-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – DIS Projektledare: Projekt-/Projekteringsledare Anslutning Borgeby
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDIS Projektledare: Projekt-/Projekteringsledare Anslutning Borgeby
BeskrivningProjekt-/Projekteringsledare Anslutning Borgeby
Föregående meddelande23456-2024
Intern identifierare25/00401
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Förfarandets viktigaste känneteckenupphandling genom dis
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000