392774-2024 - Resultat
Sverige – Engångsblöjor – Barnblöjor
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBarnblöjor
BeskrivningUpphandling av barnblöjor till förskolor i Karlstads och Grums kommuner.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33751000 Engångsblöjor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelBlöjor
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97297:Lot:1